wtorek, 24 stycznia 2012 3

lookbookers of the week

By Frayed Laces

lb
Zaczynamy nową serię na naszym blogu. Praktycznie na każdej szafiarskiej stronie zdażają się posty z tak zwanymi inspiracjami. Mimo iż obie jesteśmy miłośniczkami oglądania ładnych zdjęć, to wklejanie ich bez słowa komentarza nie jest niczym oryginalnym, dlatego co tydzień (o ile czas nam pozwoli) będziemy dodawać post z naszymi ulubionymi strojami z lookbooka z ostatnich siedmiu dni. Oczywiście staramy się być obiektywne i nie kierujemy się ilością "hype" przy danym outficie.

lb02
1. Uwielbiam takie połączenia eleganckiej koszuli z mniej formalną resztą. Pewnie sama nie założyłabym sweterka/ bluzy z wizerunkiem pieska, ale u Alexandry wygląda to świetnie! (źródło)
2 i 3. Jestem na etapie szukania inspiracji przed połowinkami. Potrzebna mi sukienka prosta, ale efektowna. Dwa powyższe looki Ariadny są idealne! (źródło, źródło)
4. Obserwuję jej bloga już dłuższy czas i zawsze jestem pod wrażeniem stylizacji. Marynarkę chętnie widziałabym w swojej szafie. (źródło)
lb01
1. Lubię etniczne motywy, lubię różowy, ale... sama nie noszę. U Cheyser podoba mi się połączenie z szarym. Jedyna rzecz w mojej szafie różowa to marynarka, czas na spódnicę! (źródło)
2. Uwielbiam styl Olivii, podoba mi się bardzo łączenie różnych wzorów czy faktur, chociaż podobnie jak w poprzednim przypadku sama tego nie noszę. (źródło)
3. To co lubię najbardziej - minimalizm. Z chęcią przygarnęłabym boskie buty od Prady, które ma tutaj Ashley. (źródło)
4. Shea Marie to ostatnio jedna z moich ulubionych bloggerek, tym razem strój bardzo klasyczny i prosty z małymi akcentami kolorystycznymi. (źródło)

3 Responses to “lookbookers of the week”

  1. blueberry says:

    Dobry pomysł, jestem na tak:)

  2. Anonimowy says:

    fajny pomysł :)

Leave a Reply

Dziękujemy za komentarz!
Zapraszamy ponownie
xoxo